VOLEJTE  +420 777 696 496     info  AKTUÁLNĚ

×

Chyba

[OSYouTube] Alledia framework not found
 

Centrum estetické medicíny a regenerace AMARYLLIS BEAUTY INSTITUT CHEB je nestátním zdravotnickým zařízením pod dohledem MUDr. Davida Pupaly, které přináší svým klientům služby z oblasti estetické medicíny a obrysové plastiky a to především zákroky omlazení, redukce tukové tkáně, hubnutí, konzultace s lékařem, profesionální diagnostiku a dle potřeby i ošetření lékařem či týmem lékařů.

Odbornou úroveň garantuje naše pracoviště dlouholetými zkušenostmi. Používáme nejmodernější technologie a přístrojové vybavení, které splňují všechny platné normy a certifikace. Společná síla kvalifikovaného personálu a lékaře, vědeckého know how, vysoce účinných kosmeticko-lékařských přípravků a prvotřídní zdravotnické techniky - to vše dává našim klientům pocit bezpečí, maximální pocit relaxace s ihned viditelným efektem.

Osobní i profesní život se promítá do naší duševní rovnováhy, sebevědomí i zdraví. Investice do vlastního zdraví a krásy je v současné době již nedílnou součástí našeho život. Naším cílem je poskytnout klientovi komplexní péči o zdraví a krásu. Zároveň spojit nejnovější poznatky medicíny a kosmetiky s individuálním přístupem, profesionalitou a s lidským pohledem na potřeby každého klienta.

 

Rádi Vás v našem centru estetické medicíny a regenerace přivítáme.

Svěřte se do rukou opravdových profesionálů.